2019. aasta maikuus osaleb MA GISK loodusravi õppegrupp "Teeme ära!" kampaania raames peetavatel Nurmenukutalgutel.
Talgukuulutus avaneb SIIN

~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~
02.03.2019 toimus Marya Angletorium Hingekooli loodusravilaagriliste kokkusaamine Tartus


Pildigalerii avaneb SIIN

~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ 
10.07. – 17.07.2018 toimus MARYA ANGLETORIUM HINGEKOOLI
loodusraviline perelaager Pangodis, TartumaalPildilist ülevaadet päevade kaupa (albumid 40 - 47) saab vaadata SIIN

~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~

Suurte ja väikeste laagriliste tagasisided:

~~~
Armsad inglid, Ingliterapeut Marya ja MA Hingekooli õpilased Hypatia, Juno, Maters, Magdalena ja Gabriela! Tänan teid suure töö eest vaimses plaanis ja Taevases juhatuses, mille maiseks väljenduseks see laager on kujundatud. Just sellist vaimsust, mõtestatust ja teadlikku juhendamist, mida me kõik siin kogeda oleme saanud, olen terve oma teadliku elu igatsenud. Mõistan seda mälestust, mis mul on enda tunnete kohta vähemalt juba sellest vanusest, millised lapsed meil siin osalevad. Sellepärast võin öelda, et siin laagris kogetu on õnnistuseks kõigile - nii lastele kui suurtele, kosutades hinge ning andes jõudu ja juhatust edaspidiseks. Me veel praegu seda kindlasti ei tea, aga tundub, et keegi meist pole enam päris sama, kes siia tulles ja vaid tulevik võib näidata, millist mõju see meile endale avaldab. Kindel on see, et igaüks sai siin kogeda sõprust, hoolt, rõõmu, vastutust, mõistmist, ühisloomist, üllatusi ja kuuluvustunnet. Olete võitnud minu ja laste südamed ning kindlasti soovin teiega koostööd jätkata just sellises vormis nagu kõrgemalt ette on nähtud.    

Armastuses ja tänus, Kadri

 ~~~
Armsad Hingekooli asukad, armas Ingliterapeut Marya!

Tänan kõiki korraldajaid ja kohalolijaid toreda laagri eest! Palju toredaid hetki sai teoks koos teiega ning nii mõnedki ilusad mälestused minevikust tulid meelde. Loovus on lahe ning kõigiga koos palju ilu luua. Midagi sai ka enda sees valgek ja nüüd ma tean kustkohast uusi tervemaid mustreid sisse tuua. Kõige imelisem kogemus oli minu jaoks see, et sain töötuba läbi viia ning jagada neid oskusi ka teistega. Hea meel oli näha, kuidas teised minu juhendamisel tegid päris oma kujundusega särgi. Rohkem rõõmsam ei saa olla. Tänan armsat Ingliterapeut Maryat kasvatusnõuannete eest! Loodan, et järgmisel aastal saame siinsamas Pangodis kohtuda ja ühiselt laagris aega armatuse ja iluga täita.

Uute kohtumisteni!

Armastusega, Gabriela

~~~
Armas Ingliterapeut Marya ja kõik MA Hingekoolis osalejad!

Tänan südamest kõiki kohalolu eest! Oli nii rõõmu kui ka kurbust, aga kõige enam südameheadust. Imeline oli näha ja kogeda, kuidas Inglid igapäevaselt meid justkui nähtamatu kergusega suunasid, juhatasid ja hoidsid ning armastasid. Usun, et kõik laagris olijad, ka lapsed, kogesid seda ühel või teisel moel ning see tunne jääb südamesse igaveseks. Inglid on Maa peale laskunud. See on kindel!

Aitäh! Aitäh! Aitäh! Armastusega, Juno  17.07.18

~~~
Armsad kaasloojad!

Rõõm on jagada teiega ühiseid tegevusi ja igaühe avardumist. See laager tõi meis välja Jumaliku väe ja uskumused, et me saame kõigega hakkama. Meil on ingellik toetus kõikjal ja see võimas toetus aitab meil terveneda.

Tervendaja Toomas
 
~~~
Mina olin ka siin. Siin oli lõbus. Vahepeal sai ego aga võitu. Üritused olid okeid.

Mihkel-Tibor Varga

~~~
Meeldis. Fredi

~~~
Meeldis. Remi

~~~
Lahe. Lene

~~~
Mulle meeldis. Oskar Robin 7.a

~~~
Mulle meeldis siin väga, aga laager oleks võinud olla pikem ja töötubasid rohkem. Au õpetajatele! Krete 9.a

~~~
Mulle meeldis eilne õhtu kõige rohkem ja kõik töötoad olid ka üsna ägedad ja selle laagri kohta: oleks võinud vähem päikest olla ja nati lühem aga muidu tänud neile, kes selle korraldasid.  Eliise

~~~
Kõige huvitavamad tegevused olid töötoad, kus sai igati ägedaid asju valmistatud. Söök oli hea, kuid oleks tahtnud rohkem mitmekesisemat. Ilm oli liiga palav, mis muutis olemist ebamugavamaks. Muidu oli tore. Eileen

~~~
Armas Ingliterapeut Marya, armsad MA Hingekooli laagrist osalejad!

Suur tänu kõige eest, millest me siin laagris osa saime! Kõik oli fantastiline ja hingele hea.

Aitäh ja palju armastust!

Armastusega, Maters

~~~
See laager oli äge. Mulle meeldisid kõige rohkem õpetajad ja eriti veel Marya ja Maters oli ka väga tore. Siin Pangodis oli hea olla.

Madli 7.a

~~~
Armas Ingliterapeut Marya!

Suur tänu kõige eest! Olete panustanud palju minu ja mu pere aitamisse, see on vilja kandnud igas mõttes. Tundsin kogu laagri jooksul, kuidas meid hoiti, toetati taevaste poolt, kuidas kogu meeskond töötas nagu üksmeelne pere, vaadates ringi, kellel abi vaja ja kuidas edasi liikuda. Mulle meeldis väga, et meil olid küll kellaajad paigas, aga et ka mõningate nihete puhul aegades, saime kõik töötoad tehtud, ujumas käidud ja ka rahu säilitatud. Niimoodi koos kõigest tarkusega läbi minnes on võimalik meil tõusta koos uuele tasandile. Mina olen tänulik kogu hingest. Kohtumiseni!

Armastusega, Magdalena

~~~
Armas Ingliterapeut Marya!

Suur-suur aitäh selle võimaluse eest sellises looduskaunis ja väekas paigas selle nädala jooksul puhata ja toimetada. Tänan vahvaid kaaslasi ja kõiki särasilmseid lapsi! Mul on ääretult hea meel tundide läbiviimise võimaluse üle ja et sai kogeda rahulikus voolamises erinevaid loomisi töötubades. Aitäh ja edukat edasiminekut meie Hingekoolile!

Armastusega, Hypatia